SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personel Servisi

 

Neden; Net Hizmet Servisleri

Avrupa ve gelişmiş diğer ülkelerde;SPA-Güzellik ve Türk Hamamı iş alanlarında faaliyet gösteren bir çok firma, işletme ve işyeri daha az maliyetli, güvenilir, işinin ehli ve ustalaşmış elemanları çoğu zaman faaliyet gösterdikleri bu ülkelerde bulamamakta, Türkiye’den bulma, getirme, çalışma izni alma konularında ise ciddi sıkıntılar yaşadıkları bilinmektedir.

Yurtdışında SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personeli Görevlendirme:

Net Hizmet Servisleri; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli, sertifikalı nitelikli kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde;SPA-Güzellik ve Türk Hamamı iş alanlarında faaliyet gösteren firma, işletme ve iş yerlerinde kısa, orta, uzun süreli geçici görevlendirmekte, firmaların bu önemli nitelikli personel ihtiyacını karşılamaktadır.

Hangi Ülkelerde Personel Görevlendirmekteyiz:

İngiltere, Kanada, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Slovakya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, İspanya, Portekiz, Romanya, Hırvatistan, Güney Kore, Moldova, Makedonya, Karadağ, Arnavutluk, Bosna Hersek, Azerbaycan, KKTC, Tunus

Yurtiçinde  SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personeli Görevlendirme:

Net Hizmet Servisleri; yine tüm giderleri kendisine ait eğitimli ve sertifikalı kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında Türkiye’nin tüm şehir ve yerleşim birimlerinde;SPA-Güzellik ve Türk Hamamı iş alanlarında faaliyet gösteren Hotel ve SPA lar,Türk Hamamları,Güzellik Salonları,Kuaför v.b işletmelerinde kısa, orta, uzun süreli geçici görevlendirmektedir.

Görevlendirilecek Kadrolu Personellerimiz

Yurtiçi ve Yurtdışında talepte bulunan SPA -Güzellik Salonu, Sauna-Türk Hamamı İşletmelerinde; firmamıza ait daha az maliyetli, belgeli, güvenilir, ustalaşmış;
Güzellik Elemanı
Manikürcü
Masör - Masöz
Keseci
Kadın Kuaförü
Erkek Berberi 
branşlarındaki kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.  

Net Hizmet Servisleri’nin Avantajları:

1- Personel arama sürecindeki zaman, emek gibi bazı maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personelin tüm parasal sorumlulukları (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli ve özellikle güvenilir olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından en kısa sürede değiştirilmesi                                                 

5-Hizmet sunum ve satışı karşılığında kesilecek müşteri faturasının giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- Yurtiçinde ve özellikle yurtdışında bulunan firma ve işletmelerin en uygun elemanı bulma,  ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma, çalışma vizesi alma konularında boşa zaman ayırmayarak, tamamen diğer işlerine yoğunlaşması, dolayısıyla işletmede performans, kalite ve karlılığın artmasıdır.

Yurtdışında Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:

Personel Görevlendirme hizmeti satın almak isteyen yurtiçin de ve yurtdışındaki firma yetkilisi öncelikle bu Web sayfasında mevcut “İşveren Talep Formu” nu doldurarak personel talebini veya (varsa) diğer taleplerini firmamıza gönderebilir ya da web sayfası üzerindeki Net Hizmet Servisleri’ ne ait telefon veya whatsap hattı ile firmamız yetkilisi ile irtibat kurabilir. 

Yapılan görüşmeler neticesi Firma Yetkilisi ile mutabakata varılması halinde karşılıklı gönderilmesi gereken bazı bilgi ve belgeler birbirlerine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderilir.

Personel görevlendirme işlemleri yurtdışında ortalama 90-150 günde yurtiçinde ise ortalama 20-30 gün içerisinde gerçekleştirilir. Gönderilen personel fiilen göreve başladığında karşılıklı imzalanan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında çalışmaya başlanılır.