HAKKIMIZDA

 

 

 

HAKKIMIZDA 
Net Hizmet Servisleri olarak; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile yurtdışı görevlendirmelerde Çalışma Vizesi alma işlemleri firmamıza ait daha az maliyetli, eğitimli ve sertifikalı, nitelikli, kadrolu personellerimizi yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında Yurtiçinde ve özellikle Yurtdışında Avrupa, Asya, Afrika da ki bazı ülkelerde faaliyet gösteren işyerleri ile işletmelerde kısa, orta, uzun süreli görevlendirmek suretiyle PERSONEL HİZMETLERİ sunmaktayız. Tüm bu hizmet sunumları her biri kendi alanında uzmanlaşmış Net Hizmet Servisleri bünyesinde faaliyet gösteren Personel Servisleri vasıtasıyla yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ
Dünya haritasının tam ortasında bulunan; günümüzde bile kuşların, insanların doğal göç yolu güzergahındaki binlerce yıllık kriz yönetimi ile organize etme becerisi genlerini taşıyan insanları nedeniyle Türkiye; uluslararası işgücü yetiştirme, personel hizmetleri sunum ve satış merkezi olmaya aday en yakın ülkedir. Bu gerçekten hareketle; Net Hizmet Servisleri Yurtiçinde ve Yurtdışında hizmet sunarken Türkiye’ye ve Dünya’ya daima bu pencereden bakmaktadır.

MİSYONUMUZ
Net Hizmet Servisleri; yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet gösteren yerli/yabancı işyerleri ile işletmelerin en problemli alanını teşkil eden kısa, orta, uzun süreli personel ihtiyacını karşılama ayrıcalığı ve sorumluluğunu üstlenmiştir. Net Hizmet Servislerine ait yurtiçi ve yurtdışında hizmet sunum ve satışı yapan uluslararası personel görevlendirme servislerimiz; 

1. Net Gastronomi Personel Servisi

2. Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi 

3. Net Tarım & Hayvancılık Elemanları Servisi

4. Net İnşaat & Kaynakçılık Elemanları Servisi

5. Net İş Makinaları Operatörleri Servisi

6. Net SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personel Servisi 

7. Net Yük ve Yolcu Taşıma Sürücüleri Servisi

 

KURUCU: Bahtiyar ÇİLOĞULLARI