Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı ...

 

Neden; Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi 

Orta ve uzun süreli yatılı yatısız, tam veya yarı zamanlı görevlendirdiği personelleri ile yurtiçinde ve özellikle yurtdışında talepte bulunan kurumsal firmalarda, hastanelerde ve her yaştaki müşterilerin evlerinde sadece Basit Ev Hizmetleri veya Komple Ev Hizmetleri ya da benzerlerinden daha kaliteli ve ekonomik Basit Ev Hizmetleri ile birlikte Komple Hasta Yaşlı Bakım Hizmetleri sunmaktadır. 

 Hangi Hizmetlerimiz Nasıl Sunmaktadır

Basit Ev Hizmetleri ile birlikte Komple Hasta Yaşlı Bakım Hizmetleri sunan görevli personellerimiz bakıma muhtaç yaşlı bireylere günlük olarak;

1.Basit Ev Hizmetleri Desteği (Basit Ev Temizliği, Yemek, Bulaşık, Çamaşır, Ütü, Alışveriş)

2.Komple Ev Hizmetleri Desteği (Detaylı Ev Temizliği, Yemek, Bulaşık, Çamaşır, Ütü, Alışveriş, Bahçe bakımı, Manikür, Ağda, Masaj Uygulaması) 

3.Komple Hasta Yaşlı Bakımı Destekleri (İlk Yardım, Kişisel Öz Bakım, İlaçların Hazırlanması ve Verilmesi, Hayati Bulgu Takibi, Beslenme, Günlük Yaşam Aktiviteleri ve Psikolojik Destek) sunmaktadırlar.                                                                                                     

(Kişisel Öz Bakım: Tuvalet, banyo, kişisel temizlik desteği, giyinme, soyunma gibi diğer öz bakım destekleri Hayati Bulgu Takibi: Enfeksiyon, nabız, tansiyon, solunum gibi diğer sistemik sorunların takibi, enjeksiyon, ateş ölçümü gibi alet ve cihaz kullanılmasını gerektiren rutin işlemler, Günlük Yaşam Aktiviteleri ve Psikolojik Destek: Egzersiz, iletişim desteği)                                                                                                                                                                 

Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Personeli Görevlendirme

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi;  tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta, İşçi-İşveren Katkı Payı) ile Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli, sertifikalı, güvenilir bay- bayan kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında yurtiçinde ve özellikle yurtdışında ev hizmetleri veya hasta yaşlı bakım alanında faaliyet gösteren kurumsal firmalarda,hastanelerde ve bireysel olarak direkt talepte bulunan müşterilerin evlerinde görevlendirmektedir.

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi’nin Avantajları Nelerdir

1-Personel arama sürecindeki zaman, emek gibi bazı maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personel çalıştırmaya ilişkin tüm parasal sorumluluklar (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile özellikle yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli, güvenilir olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından kısa sürede değiştirilme garantisi                                                 

5-Hizmet karşılığında kesilecek müşteri faturasının firma kayıtlarına veya resmi anlamda kişisel giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- Sadece komple ev hizmetleri’ nin ya da basit ev hizmetleri ile birlikte komple hasta yaşlı bakım hizmetleri nin fiks olarak birlikte sunulabilmesi.

7- En uygun ev hizmetleri ile hasta yaşlı bakım elemanını bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma konularında boşa zaman harcamadan zamandan ve paradan tasarruf edilmesi.  

Görevlendirilecek Kadrolu Personellerimiz
Yurtdışında sadece ev hizmetleri ya da hasta ve yaşlı bakımı alanında faaliyet gösteren firmalarda veya bireysel olarak direkt talepte bulunan müşterilerin evlerinde, bay veya bayan; 

Ev Hizmet Elemanı,

Hasta Yaşlı Bakıcısı,

Hemşire, 

Sağlık Teknisyeni,

Sağlık Teknikeri,

Fizyoterapi Teknikeri,

Fizyoterapist

branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

Hangi Ülkelerde Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Personeli Görevlendirmekteyiz:

Almanya, Avusturya, Lüksemburg, İngiltere, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, İsveç, Norveç, Danimarka, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Hırvatistan, KKTC  

Yurtiçinde Hangi Şehirlerde Personel Görevlendirmekteyiz.

Türkiye’nin tüm şehir ve yerleşim birimlerinde personel görevlendirmesi yapmaktayız.

Yurtdışında Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:

Personel Görevlendirme hizmeti satın almak isteyen yurtiçin de ve yurtdışındaki firma yetkilisi öncelikle bu Web sayfasında mevcut “İşveren Talep Formu” nu doldurarak personel talebini veya (varsa) diğer taleplerini firmamıza gönderebilir ya da web sayfası üzerindeki Net Hizmet Servisleri’ ne ait telefon veya whatsap hattı ile firmamız yetkilisi ile irtibat kurabilir. 

Yapılan görüşmeler neticesi Firma Yetkilisi ile mutabakata varılması halinde karşılıklı gönderilmesi gereken bazı bilgi ve belgeler birbirlerine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderilir.

Personel görevlendirme işlemleri yurtdışında ortalama 90-150 günde yurtiçinde ise ortalama 20-30 gün içerisinde gerçekleştirilir. Gönderilen personel fiilen göreve başladığında karşılıklı imzalanan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında çalışmaya başlanılır.