Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı ...

 

Neden; Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi 

Evinizi, hastalarınızı, yaşlılarınızı, bizzat kendinizi veya diğer yakınlarınızı emanet edeceğiniz kişilerin eğitimli, sertifikalı olması, güvenilirliği, yasal çalışmaya ilişkin pozisyonu çok önemlidir.

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi; orta ve uzun süreli yatılı yatısız, tam veya yarı zamanlı görevlendirdiği personelleri ile isteyen her yaştaki müşterilere sadece Basit Ev Hizmetleri veya Komple Ev Hizmetleri ya da benzerlerinden daha kaliteli ve ekonomik Basit Ev Hizmetleri ile birlikte Komple Hasta Yaşlı Bakım Hizmetleri sunmaktadır. 

Basit Ev Hizmetleri ile birlikte Komple Hasta Yaşlı Bakım Hizmetleri sunan görevli personellerimiz bakıma muhtaç yaşlı bireylere günlük olarak;

1.Basit Ev Hizmetleri Desteği (Basit Ev Temizliği, Yemek, Bulaşık, Çamaşır, Ütü, Alışveriş)

2.Komple Ev Hizmetleri Desteği (Detaylı Ev Temizliği, Yemek, Bulaşık, Çamaşır, Ütü, Alışveriş, Bahçe bakımı, Manikür, Ağda, Masaj Uygulaması) 

3.Komple Hasta Yaşlı Bakımı Destekleri (İlk Yardım, Kişisel Öz Bakım, İlaçların Hazırlanması ve Verilmesi, Hayati Bulgu Takibi, Beslenme, Günlük Yaşam Aktiviteleri ve Psikolojik Destek) sunmaktadırlar.                                                                                                     

(Kişisel Öz Bakım: Tuvalet, banyo, kişisel temizlik desteği, giyinme, soyunma gibi diğer öz bakım destekleri Hayati Bulgu Takibi: Enfeksiyon, nabız, tansiyon, solunum gibi diğer sistemik sorunların takibi, enjeksiyon, ateş ölçümü gibi alet ve cihaz kullanılmasını gerektiren rutin işlemler, Günlük Yaşam Aktiviteleri ve Psikolojik Destek: Egzersiz, iletişim desteği)                                                                                                                                                                 

Yurtdışında Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Personeli Görevlendirme

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi; yurtdışında tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta, İşçi-İşveren Katkı Payı) ile Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli, sertifikalı, güvenilir bay- bayan kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında ev hizmetleri veya hasta yaşlı bakım alanında faaliyet gösteren firmalarda ve bireysel olarak direkt talepte bulunan müşterilerin evlerinde görevlendirmektedir.

Yurtiçinde Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Personeli Görevlendirme:

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Personel Servisi; yurtiçinde tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) kendisine ait eğitimli ve sertifikalı güvenilir bay- bayan yerli ve yabancı uyruklu kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında talepte bulunan müşterilerin evlerinde orta ve uzun süreli olarak görevlendirmektedir.

Net Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Servisi’nin Avantajları Nelerdir

1-Personel arama sürecindeki zaman, emek gibi bazı maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personel çalıştırmaya ilişkin tüm parasal sorumluluklar (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile özellikle yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli, güvenilir olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından kısa sürede değiştirilme garantisi                                                 

5-Hizmet karşılığında kesilecek müşteri faturasının firma kayıtlarına veya resmi anlamda kişisel giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- Sadece komple ev hizmetleri’ nin ya da basit ev hizmetleri ile birlikte komple hasta yaşlı bakım hizmetleri nin fiks olarak birlikte sunulabilmesi.

7- En uygun ev hizmetleri ile hasta yaşlı bakım elemanını bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma konularında boşa zaman harcamadan zamandan ve paradan tasarruf edilmesi.  

Yurtdışında Hangi Personelleri Görevlendirmekteyiz 
Yurtdışında sadece ev hizmetleri ya da hasta ve yaşlı bakımı alanında faaliyet gösteren firmalarda veya bireysel olarak direkt talepte bulunan müşterilerin evlerinde, bay veya bayan; 

Ev Hizmet Elemanı,

Sağlık Teknisyeni,

Sağlık Teknikeri,

Fizyoterapi Teknikeri, 

Hemşire, branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

Hangi Ülkelerde Ev Hizmetleri ve Hasta Yaşlı Bakım Personeli Görevlendirmekteyiz:

Almanya, Avusturya, Lüksemburg, İngiltere, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, İsveç, Norveç, Danimarka, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Hırvatistan, KKTC  

Yurtiçinde Hangi Şehirlerde Personel Görevlendirmekteyiz.

Türkiye’nin tüm şehir ve yerleşim birimlerinde personel görevlendirmesi yapmaktayız.

Yurtdışı İçin Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:

Personel Görevlendirme Hizmeti Satın Almak isteyen İşletme yetkilisi öncelikle bu Web sayfasında bulunan “İLETİŞİM” başlığı içerisindeki Müşteri İletişim Formunu doldurarak personel talebini veya (varsa) personel konusu ile alakalı soru ve görüşlerini firmamıza elektronik ortamda gönderebilir.  Ya da yine Web sayfasında mevcut Net Hizmet Servisleri telefonundan direkt firmamızla irtibat kurabilir. 

Firmamızla bu şekilde irtibat kuran müşteriye istenirse incelenmesi maksadıyla firmamıza ait örnek “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” E. Mail ortamında gönderilir.

Müşteri ile Net Hizmet Servisleri yetkilisi arasında kesin mutabakata varıldığında Personel Hizmeti Talep eden işletme yetkilisi kendisine sunulan örnek sözleşmeyi etraflıca inceler, müşterinin doldurması gereken bölümlerini doldurur, imzalar. Daha sonra örnek sözleşmede belirtilen müşteriye ait gönderilmesi gereken diğer belgelerle birlikte Net Hizmet Servisleri ilgilisine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderir. 

Bu şekilde sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından sonra personel görevlendirme işlemleri resmen başlatılır. Personel görevlendirme işlemleri ortalama 60-90 günde gerçekleştirilir. Personel fiilen göreve başladığında ise karşılıklı imzalanan bu “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında yazıldığı şekilde çalışmaya başlanılır.