İş Makinaları Operatörleri ...

 

Neden; İş Makinaları Operatörleri Servisi

Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren İnşaat ve Altyapı işiyle uğraşan firmalar daha nitelikli, daha az maliyetli, güvenilir, işinin ehli, ustalaşmış İş Makinaları Operatörlerini çoğu zaman bulundukları ülkelerde bulamamakta, Türkiye’den bulma, getirme, çalışma izni alma konularında ise önemli sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Yurtdışında İş Makinaları Operatörleri Görevlendirme

Net İş Makinaları Operatörleri Servisi; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, nitelikli sertifikalı, deneyimli kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren ve talepte bulunan İnşaat & Altyapı firmalarında orta veya uzun süreli görevlendirerek firmaların bu önemli ihtiyacını karşılamaktadır.

İş Makinaları Operatörleri Servisi’nin Avantajları Nelerdir

1- Yurtdışı İnşaat ve Altyapı Firmalarının en uygun elemanı kısa sürede bularak emekten zamandan, paradan tasarruf etmesi 

2- Personel çalıştırmaya ilişkin tüm parasal sorumluluklar (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli ve özellikle güvenilir olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından derhal değiştirilme garantisi                                                

5-Hizmet karşılığında kesilecek müşteri faturasının giderlere dahil edilerek % 20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- Yurtdışı İnşaat ve Kaynakçılık Firmalarının orta ve uzun süreli tüm işlerini profesyonel elemanlara bırakması.

7- Yurtdışındaki İnşaat & Altyapı Firmasının en uygun elemanı bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma konularında boşa zaman ayırmadan tamamen diğer işlerine yoğunlaşması, dolayısıyla firmanın performans karlılık ve üretiminin artmasıdır.

Hangi Personelleri Görevlendirmekteyiz 
Yurtdışında faaliyet gösteren İnşaat ve Altyapı ile alakalı Firmalarda daha az maliyetli, güvenilir, branşında ustalaşmış;

Vinç Operatörü

Mobil Vinç Operatörü

Sondaj Makinası Operatörü

Kazıcı-Yükleyici (Bekoloder) Operatörü

Loder Operatörü

Forklift,Operatörü

Ekskavatör Operatörü

Kule Vinç Operatörü

Hi-up / Hiyap Operatörü

Skreyper Operatörü

Finişer Operatörü

Dozer Operatörü

Greyder Operatörü,  branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

 Hangi Ülkelerde Personel Görevlendirmekteyiz
İngiltere, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Romanya, Hırvatistan, Slovakya, Moldova, Azerbaycan, KKTC, Makedonya, Karadağ, Tunus, Arnavutluk, Bosna Hersek.  

Yurtdışı İçin Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:

Personel Görevlendirme hizmeti satın almak isteyen firma yetkilisi öncelikle bu Web sayfasında bulunan “İLETİŞİM” başlığı içerisindeki Müşteri İletişim Formunu doldurarak personel talebini veya (varsa) personel konusu ile alakalı soru ve görüşlerini firmamıza elektronik ortamda gönderebilir.  Ya da yine Web sayfasında mevcut Net Hizmet Servisleri telefonundan direkt firmamızla irtibat kurabilir. 

Firmamızla bu şekilde irtibat kuran müşteriye istenirse incelenmesi maksadıyla firmamıza ait örnek “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” E.Mail ortamında gönderilir.

Müşteri ile Net Hizmet Servisleri yetkilisi arasında kesin mutabakata varıldığında Personel Hizmeti Talep eden işletme yetkilisi kendisine sunulan örnek sözleşmeyi etraflıca inceler, müşterinin doldurması gereken bölümlerini doldurur, imzalar. Daha sonra örnek sözleşmede belirtilen müşteriye ait gönderilmesi gereken diğer belgelerle birlikte Net Hizmet Servisleri ilgilisine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderir. 

Bu şekilde sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından sonra personel görevlendirme işlemleri resmen başlatılır. Personel görevlendirme işlemleri ortalama 60-90 günde gerçekleştirilir. Personel fiilen göreve başladığında ise karşılıklı imzalanan bu “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında yazıldığı şekilde çalışmaya başlanılır.