SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personel Servisi

 

Neden; Net SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personel Servisi

Özellikle Avrupa da faaliyet gösteren SPA-Güzellik Merkezleri, Sauna, Türk Hamamı, gibi işletmeler daha az maliyetli, işinin ehli, ustalaşmış, güvenilir elemanları çoğunlukla Avrupa ülkeleri içerisinden bulamamakta, Türkiye’den bulma, getirme ve çalışma izini alma gibi konularında ise ciddi sıkıntılar yaşadıkları bilinmektedir.

Yurtdışında SPA -Güzellik Merkezleri ile Sauna-Türk Hamamı İşletmelerinde Personel Görevlendirme

Net SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personel Servisi; yurtdışında tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli, sertifikalı, nitelikli ve kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren ve talepte bulunan SPA -Güzellik Merkezi, Sauna-Türk Hamamı gibi İşletmelerde orta ve uzun süreli görevlendirmekte, işletmelerin bu önemli sıkıntılarını gidermektedir.   

Yurtiçinde Personel Görevlendirme:

Net SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personel Servisi; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli ve sertifikalı kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında yurt içindeki turizm amaçlı Hotel veya bağımsız yapılarda faaliyet gösteren SPA -Güzellik Merkezi, Sauna-Türk Hamamı gibi işletmelerde görevlendirerek bu işletmelerin kısa, orta, uzun süreli nitelikli personel ihtiyacını karşılamaktadır.

Net SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personel Servisi’nin Avantajları:

1- Personel arama sürecindeki zaman, emek gibi bazı maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personelin tüm parasal sorumlulukları (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından en kısa sürede değiştirilme garantisi                                                 

5-Hizmet sunum ve satışı karşılığında kesilecek müşteri faturasının giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6-SPA -Güzellik Merkezi, Sauna-Türk Hamamı yöneticisinin işletmesine en uygun elemanı bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma, çalışma vizesi alma konularında boşa zaman ayırmayarak, tamamen diğer işlerine yoğunlaşması, dolayısıyla işletmede performans, kalite ve karlılığın artmasıdır.

Hangi Personelleri Görevlendirmekteyiz   

Yurtiçi ve Yurtdışında talepte bulunan SPA -Güzellik Merkezi, Sauna-Türk Hamamı İşletmelerinde; firmamıza ait daha az maliyetli, belgeli, güvenilir, branşında ustalaşmış;
Güzellik Elemanı
Manikürcü
Masör - Masöz
Keseci
Kadın Kuaförü
Erkek Berberi
branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.
                                                                                                                 

Hangi Ülkelerde SPA-Güzellik ve Türk Hamamı Personeli Görevlendirmekteyiz:

İngiltere, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Romanya, Hırvatistan, Slovakya, Azerbaycan, KKTC, Karadağ.

Yurtiçinde Hangi Şehirlerde Personel Görevlendirmekteyiz.

Türkiye’nin tüm şehir ve yerleşim birimlerinde personel görevlendirmesi yapmaktayız.

Yurtdışı İçin Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:

Personel Görevlendirme Hizmeti Satın Almak isteyen İşletme yetkilisi öncelikle bu Web sayfasında bulunan “İLETİŞİM” başlığı içerisindeki Müşteri İletişim Formunu doldurarak personel talebini veya (varsa) personel konusu ile alakalı soru ve görüşlerini firmamıza elektronik ortamda gönderebilir.  Ya da yine Web sayfasında mevcut Net Hizmet Servisleri telefonundan direkt firmamızla irtibat kurabilir. 

Firmamızla bu şekilde irtibat kuran müşteriye istenirse incelenmesi maksadıyla firmamıza ait örnek “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” E.Mail ortamında gönderilir.

Müşteri ile Net Hizmet Servisleri yetkilisi arasında kesin mutabakata varıldığında Personel Hizmeti Talep eden işletme yetkilisi kendisine sunulan örnek sözleşmeyi etraflıca inceler, müşterinin doldurması gereken bölümlerini doldurur, imzalar. Daha sonra örnek sözleşmede belirtilen müşteriye ait gönderilmesi gereken diğer belgelerle birlikte Net Hizmet Servisleri ilgilisine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderir. 

Bu şekilde sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından sonra personel görevlendirme işlemleri resmen başlatılır. Personel görevlendirme işlemleri ortalama 60-90 günde gerçekleştirilir. Personel fiilen göreve başladığında ise karşılıklı imzalanan bu “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında yazıldığı şekilde çalışmaya başlanılır.