Tarım & Hayvancılık ...

 

Neden; Net Hizmet Servisleri

Avrupa ve gelişmiş diğer ülkelerde; özellikle Tarım ve Hayvancılık iş alanlarında faaliyet gösteren bir çok firma, işletme ve işyeri daha az maliyetli, güvenilir, işinin ehli ve ustalaşmış Tarım Hayvancılık Elemanlarını çoğu zaman faaliyet gösterdikleri bu ülkelerde bulamamakta, Türkiye’den bulma, getirme, çalışma izni alma konularında ise ciddi sıkıntılar yaşadıkları bilinmektedir.

Yurtdışında Tarım ve Hayvancılık Elemanlarını Görevlendirme:

Net Hizmet Servisleri; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli, sertifikalı nitelikli kadrolu Tarım ve Hayvancılık elemanlarını yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde;Tarım ve Hayvancılık alanlarında faaliyet gösteren firma, işletme ve iş yerlerinde kısa, orta, uzun süreli geçici görevlendirmekte, firmaların bu önemli nitelikli personel ihtiyacını karşılamaktadır. 

Hangi Ülkelerde Personel Görevlendirmekteyiz:

İngiltere, Kanada, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Slovakya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, İspanya, Portekiz, Romanya, Hırvatistan, Güney Kore, Makedonya, Karadağ, KKTC

Yurtiçinde Görevlendirme:

Net Hizmet Servisleri; yine tüm giderleri kendisine ait eğitimli ve sertifikalı kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında Türkiye’nin tüm şehir ve yerleşim birimlerinde; öncelikle Tarım ve Hayvancılık  iş alanlarında faaliyet gösteren firma, işletme ve iş yerlerinde kısa, orta, uzun süreli geçici görevlendirmektedir.

Görevlendirilecek Kadrolu Personellerimiz

Yurtdışında: Tarım & Hayvancılık alanında faaliyet gösteren firma ve şahıs işletmelerinde, çiftliklerde daha az maliyetli, güvenilir, uzmanlaşmış;

Sera İşçisi

Seracılık Teknikeri

Sebzecilik Bahçıvanı

Meyvecilik Bahçıvanı

Budama Elemanı

Mevsimlik Grup Tarım İşçisi

Büyük ve Küçükbaş Hayvan Bakım Elemanı

Süt Sağım Elemanı

Peyzaj Bahçıvanı

Peyzaj ve Süs Bitkileri Teknikeri

Ziraat Teknisyeni

Tarım Teknikeri 

Veteriner Sağlık Teknisyeni

Veteriner Sağlık Teknikeri

Tıbbi Aromatik Bitki Teknikeri

Su Ürünleri Teknikeri

Su Ürünleri Mühendisi

Ziraat Mühendisi (Bahçe Kültürleri-Tarla Bitkileri-Biyoteknoloji Bölümü)

Ziraat Mühendisi (Zootekni Bölümü) branşlarında, kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

Yurtiçinde: Tarım-Hayvancılık ile alakalı Büyük, Orta, Küçük Ölçekli İşletmeler ile Aile Çiftliklerinde firmamıza ait nitelikli, daha az maliyetli, güvenilir, ustalaşmış;

Sera İşçisi

Seracılık Teknikeri

Açık Alan Sebzecilik Bahçıvanı

Açık Alan Meyvecilik Bahçıvanı

Çiftlik İçin Yatılı Aile

Budama Elemanı

Aşı Elemanı

Mevsimlik Grup Tarım İşçisi

Büyük ve Küçükbaş Hayvan Bakım Elemanı

Uzun Süreli Tarım İşçisi

Süt Sağım Elemanı

Traktör ve Tarım Alet Makinaları Kullanım Elemanı

Peynir Ustası

Peyzaj Bahçıvanı

Peyzaj ve Süs Bitkileri Teknikeri

Ziraat Teknisyeni

Tarım Teknikeri 

Veteriner Sağlık Teknisyeni

Veteriner Sağlık Teknikeri

Tıbbi Aromatik Bitki Teknikeri

Su Ürünleri Teknikeri

Su Ürünleri Mühendisi

Ziraat Mühendisi (Bahçe Kültürleri-Tarla Ziraatı Bölümü)

Ziraat Mühendisi (Zootekni-Hayvancılık Bölümü) Mühendisi; branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

Net Hizmet Servisleri’nin Avantajları:

1- Personel arama sürecindeki zaman, emek gibi bazı maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personelin tüm parasal sorumlulukları (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli ve özellikle güvenilir olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından en kısa sürede değiştirilmesi                                                 

5-Hizmet sunum ve satışı karşılığında kesilecek müşteri faturasının giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- Yurtiçinde ve özellikle yurtdışında bulunan firma ve işletmelerin en uygun elemanı bulma,  ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma, çalışma vizesi alma konularında boşa zaman ayırmayarak, tamamen diğer işlerine yoğunlaşması, dolayısıyla işletmede performans, kalite ve karlılığın artmasıdır.

Yurtdışında Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:

Personel Görevlendirme hizmeti satın almak isteyen yurtiçin de ve yurtdışındaki firma yetkilisi öncelikle bu Web sayfasında mevcut “İşveren Talep Formu” nu doldurarak personel talebini veya (varsa) diğer taleplerini firmamıza gönderebilir ya da web sayfası üzerindeki Net Hizmet Servisleri’ ne ait telefon veya whatsap hattı ile firmamız yetkilisi ile irtibat kurabilir. 

Yapılan görüşmeler neticesi Firma Yetkilisi ile mutabakata varılması halinde karşılıklı gönderilmesi gereken bazı bilgi ve belgeler birbirlerine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderilir.

Personel görevlendirme işlemleri yurtdışında ortalama 90-150 günde yurtiçinde ise ortalama 20-30 gün içerisinde gerçekleştirilir. Gönderilen personel fiilen göreve başladığında karşılıklı imzalanan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında çalışmaya başlanılır.