Gastronomi Personel ...

 

Neden; Net Gastronomi Personel Servisi

Özellikle Avrupa da faaliyet gösteren HoReKa Hotel, Restoran, Kafe, Bistro, Pastane, Fırın gibi yiyecek içecek İşletmeleri daha az maliyetli, güvenilir, işinin ehli ve ustalaşmış elemanları çoğu zaman Avrupa ülkeleri içerisinden bulamamakta, Türkiye’den bulma, getirme, çalışma izni alma konularında ise ciddi sıkıntılar yaşadıkları bilinmektedir.

Yurtdışında HoReKa Yiyecek İçecek İşletmelerinde Personel Görevlendirme

Net Gastronomi Personel Servisi; yurtdışında tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) ile birlikte Çalışma Vizesi alma işlemleri kendisine ait daha az maliyetli, eğitimli, sertifikalı nitelikli kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında başta Avrupa olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren ve talepte bulunan Gıda Üretim İşletmeleri ile HoReKa Hotel, Restoran, Kafe, Bistro, Kebap Salonu, Pideci, Dönerci, Pastane, Fırın gibi yiyecek içecek İşletmelerinde orta ve uzun süreli görevlendirmekte, işletmelerin  bu önemli personel hizmeti ihtiyacını karşılamaktadır. 

Yurtiçinde HoReKa Yiyecek İçecek İşletmelerinde Personel Görevlendirme:

Net Gastronomi Personel Servisi; tüm giderleri (Ücret, Vergi, Sigorta İşçi-İşveren Katkı Payı) kendisine ait eğitimli ve sertifikalı kadrolu personellerini yapılan “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında yurt içinde faaliyet gösteren ve Türk Mutfağı menüleri ile yabancı mutfak menüleri sunan HoReKa Hotel, Restoran, Kafe, Bistro, Kebap Salonu, Pideci, Dönerci, Pastane, Fırın  gibi  turizm işletmelerinin mutfaklarında kısa, orta, uzun süreli görevlendirerek bu işletmelerin nitelikli personel ihtiyacını karşılamaktadır.

Net Gastronomi Personel Servisi’nin Avantajları Nelerdir:

1- Personel arama sürecindeki zaman, emek gibi bazı maliyetlerin ortadan kalkması

2- Personelin tüm parasal sorumlulukları (Ücret+ Vergi+ Sigorta İşçi -İşveren Katkı Payı) ile yurtdışında yasal çalıştırma ve çalışma vizesi alma işlemlerinin Net Hizmet Servisleri firmasına ait olması.

3-Görevlendirilen her personelin branşında eğitimli, mesleki belgeli, deneyimli ve özellikle güvenilir olması            

4-Personelden memnuniyetsizlik duyulması halinde yüklenici firma tarafından en kısa sürede değiştirilme garantisi                                                 

5-Hizmet sunum ve satışı karşılığında kesilecek müşteri faturasının giderlere dahil edilerek %20-30 oranında vergiden düşürülebilmesi.

6- HoReKa Yiyecek İçecek İşletmeleri ile yurtdışında bulunan Gıda Üretim İşletmelerinin en uygun elemanı bulma, ülkeler arası mevzuatlara takılmadan yasal çalıştırma, çalışma vizesi alma konularında boşa zaman ayırmayarak, tamamen diğer işlerine yoğunlaşması, dolayısıyla işletmede performans, kalite ve karlılığın artmasıdır.

Hangi Personelleri Görevlendirmekteyiz   

Yurtiçi ve Yurtdışında talepte bulunan HoReKa Yiyecek İçecek İşletmelerinde; firmamıza ait daha az maliyetli, belgeli, güvenilir, branşında ustalaşmış;
Türk Mutfağı Aşçısı
Avrupa Mutfağı Aşçısı
Akdeniz ve Ortadoğu Mutfağı Aşçısı
Kebapçı
Izgara ve Balık Ustası
Pide, Börek, Pizza, Lahmacun Ustası
Dönerci
Mezeci
Kahvaltıcı
Pastacı
Ekmekçi
Türk Kahvesi Hazırlama ve Servis Elemanı
Barista Elemanı

Baklava ve Tatlı Ustası
Barmen
Garson
Bulaşık Elemanı branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

Ayrıca; yurtdışında bulunan Gıda Üretim İşletmelerinde; firmamıza ait daha az maliyetli, eğitimli, belgeli, güvenilir;

Gıda Teknisyeni

Gıda Teknikeri

Gıda Mühendisi

Süt ve Süt Ürünleri Teknikeri

Zeytin İşleme Teknikeri

Yağ Endüstrisi Teknikeri branşlarında kadrolu personellerimiz görevlendirilmektedir.

Hangi Ülkelerde Yiyecek İçecek ve Gıda Üretim Personeli Görevlendirmekteyiz:

İngiltere, Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Macaristan, Çekya, Polonya, İtalya, İsveç, Norveç, Danimarka, Kanada, Güney Kore, İspanya, Portekiz, Romanya, Hırvatistan, Slovakya, Moldova, Azerbaycan, KKTC, Makedonya, Karadağ, Tunus, Arnavutluk, Bosna Hersek.  

Yurtiçinde Hangi Şehirlerde Personel Görevlendirmekteyiz.

Türkiye’nin tüm şehir ve yerleşim birimlerinde personel görevlendirmesi yapmaktayız.

Yurtdışı İçin Personel Görevlendirme İşlemleri ve Çalıştırma Şartları:

Personel Görevlendirme hizmeti satın almak isteyen işletme yetkilisi öncelikle bu Web sayfasında bulunan “İLETİŞİM” başlığı içerisindeki Müşteri İletişim Formunu doldurarak personel talebini veya (varsa) personel konusu ile alakalı soru ve görüşlerini firmamıza elektronik ortamda gönderebilir.  Ya da Web sayfasında mevcut Net Hizmet Servisleri telefonundan direkt firmamızla irtibat kurabilir. 

Firmamızla bu şekilde irtibat kuran müşteriye istenirse incelenmesi maksadıyla firmamıza ait örnek “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” E.Mail ortamında gönderilir.

Müşteri ile Net Hizmet Servisleri yetkilisi arasında kesin mutabakata varıldığında Personel Hizmeti Talep eden işletme yetkilisi kendisine sunulan örnek sözleşmeyi etraflıca inceler, müşterinin doldurması gereken bölümlerini doldurur, imzalar. Daha sonra örnek sözleşmede belirtilen müşteriye ait gönderilmesi gereken diğer belgelerle birlikte Net Hizmet Servisleri ilgilisine elektronik ortamda ya da kargo ile gönderir. 

Bu şekilde sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından sonra personel görevlendirme işlemleri resmen başlatılır. Personel görevlendirme işlemleri ortalama 60-90 günde gerçekleştirilir. Personel fiilen göreve başladığında ise karşılıklı imzalanan bu “Hizmet Sunum Satış Sözleşmesi” şartlarında yazıldığı şekilde çalışmaya başlanılır.